Social impact in a box

Social impact in ‘a box’!

Welkom bij DOEGOODS – Dé online social impact maker voor Unieke Goodies met een Maatschappelijke Twist!

Maak impact met ieder geschenk

DOEGOODS, een impactlabel van Sligro Geschenken, is PSO Trede 2-gecertificeerd. De Prestatieladder Socialer Ondernemen (PSO) is het landelijke keurmerk dat laat zien in welke mate een organisatie sociaal onderneemt en duurzame werkgelegenheid creëert voor mensen met een kwetsbare positie op de arbeidsmarkt. Met onze PSO Trede 2-certificering laten we zien dat sociaal ondernemen een structureel onderdeel is van onze organisatie en dat we actief bijdragen aan een inclusieve arbeidsmarkt.


Door onze samenwerking met werkontwikkelbedrijven, zoals IBN, worden jouw geschenken met liefde en aandacht ingepakt door mensen die een opstap naar werk kunnen gebruiken. Ook kiezen we bewust voor leveranciers die, net als wij, iets goeds willen betekenen voor mens, milieu en maatschappij. Zo heeft ieder geschenk een goed verhaal.

Duurzame producten

Bij DOEGOODS kiezen we bewust voor producten met een duurzaam en maatschappelijk verantwoord verhaal. Daarom werken we samen met leveranciers die, net als wij, het verschil willen maken. Met jouw aankoop draag je indirect bij aan prachtige initiatieven, zoals:

  • Eerlijke arbeid voor mensen die een kans verdienen.
  • Het voorkomen van verspilling van producten en voeding.
  • Het stimuleren van een gezonde levensstijl.
  • Het creëren van werkplekken voor kwetsbare doelgroepen bij onze leveranciers, zodat ook zij volwaardig kunnen meedoen in de maatschappij.

Bekijk hier onze verantwoorde leveranciers.